17:21, 09.03.2021
Chociaż od biegu na 50 km w Oberstdorfie minęły już dwie doby, to Norwegowie wciąż wierzą, że uda im się zmienić werdykt jury. Dlatego
19:19, 08.03.2021
Chociaż mistrzostwa świata w Oberstdorfie dobiegły wczoraj końca, to wciąż żywe są emocje ostatniej ich konkurencji. Po dyskwalifikacji
15:55, 07.03.2021
Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Oberstdorf 2021 dobiegły końca. Najważniejszy moment sezonu zimowego dla nas zakończył się
15:16, 07.03.2021
W kończącym Mistrzostwa Świata w Oberstdorfie maratonie biegowym na 50 km najlepszy okazał się Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Na finiszu
19:36, 06.03.2021
Niedzielny bieg mężczyzn rozgrywany stylem klasycznym na dystansie 50 kilometrów zakończy mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym,
14:03, 06.03.2021
To był prawdziwy nokaut na trasie biegu na 30 km stylem klasycznym w Oberstdorfie. Therese Johaug zdobyła swoje 4 złoto na tych mistrzostwach
16:04, 05.03.2021
Choć Kamil Bury od początku mistrzostw zmagał się z bólem pleców, dziś był częścią polskiej sztafety. Jak sam zaznaczał, dziś to
15:32, 05.03.2021
Reprezentacja Norwegii wygrała sztafetę mężczyzn w biegach narciarskich na mistrzostwach świata w Oberstdorfie. Srebrny medal zdobyli
19:28, 04.03.2021
Sztafeta mężczyzn jest ostatnią zespołową konkurencją, w jakiej przedstawiciele narciarstwa biegowego powalczą o medale mistrzostw świata
18:36, 04.03.2021
Polskie biegaczki nie ukończyły dzisiejszej sztafety podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie, gdyż zostały zdjęte z trasy w połowie
15:24, 04.03.2021
Reprezentantki Polski nie ukończyły dzisiejszego biegu sztafetowego, rozgrywanego podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie. Nasze zawodniczki,
14:15, 04.03.2021
Norweżki zostały mistrzyniami świata w biegu sztafet. Drugie miejsce zajęły Rosjanki, a trzecie Finki. Wielkim rozczarowaniem zakończył
20:58, 03.03.2021
Czwartkowe sztafety 4x5 kilometrów będą już piątą konkurencją mistrzostw świata w Oberstdorfie dla biegaczek narciarskich. W gronie
19:42, 03.03.2021
W dzisiejszym biegu na 15 km techniką dowolną Mateusz Haratyk zajął 74 miejsce. W rozmowie z nami młody zawodnik opowiedział o swoich
16:02, 03.03.2021
Za Dominikiem Burym pierwszy indywidualny występ podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Najlepszy polski zawodnik dystansowy wywalczył