17:41, 22.03.2024
Genialna, wspaniała, cudowna – Weronika Dawidek, która właśnie skończyła 18 lat, zdobyła srebrny medal mistrzostw świata juniorów w snowboardzie w slalomie gigancie równoległym (odbywają się w Austrii)
15:26, 25.02.2024
Zakończyła się rywalizacja w gigancie równoległym w snowboardzie alpejskim w sezonie 2023/24. W ostatnich zawodach w Krynicy Oskar Kwiatkowski zajął 8. miejsce.
12:33, 24.02.2024
Krynica była kolejnym gospodarzem zawodów Pucharu Świata w slalomie gigancie równoległym. W historycznych zawodach w Polsce Oskar Kwiatkowski zajął 11. miejsce.
11:38, 23.02.2024
Tego w Polsce jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii w naszym kraju odbędą się zawody Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim. W Krynicy będzie można zobaczyć światową czołówkę.
08:28, 20.02.2024
To będzie historyczny Puchar Świata w snowboardzie alpejskim na Jaworzynie Krynickiej.
12:31, 28.01.2024
W niedzielę w Simonhohe snowboardziści alpejscy rywalizowali w zawodach drużynowych. Oskar Kwiatkowski i Maria Chyc-Bukowska odpadli w 1/8 finału po przegranej z Niemcami, chociaż niewiele zabrakło do zwycięstwa.
10:07, 28.01.2024
Oskar Kwiatkowski z najlepszym wynikiem w sezonie.
12:41, 27.01.2024
Oskar Kwiatkowski osiągnął najlepszy wynik w tym sezonie. W kwalifikacjach Polak zajął 4. miejsce, a w 1/8 finału odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie pucharowej w obecnej edycji Pucharu Świata w snowboardowym gigancie. Ostatecznie został sklasyfikowany na 6. pozycji.
23:17, 25.01.2024
Dobre wiadomości ze Słowenii.
13:32, 25.01.2024
Oskar Kwiatkowski nie może w tym sezonie przebrnąć fazy 1/8 finału. W gigancie w Rogli polski snowboardzista awansował do finałów, ale przegrał w pierwszym pojedynku z Mirko Felicettim.
22:55, 23.01.2024