Zamknij

Austriacy znów trenują razem. "Chcielibyśmy się przytulić"

11:22, 19.06.2020 Mateusz Król Aktualizacja: 11:31, 19.06.2020
Skomentuj

Austriaccy skoczkowie pod wodzą nowego trenera przygotowują się do kolejnej zimy. Andreas Widhoelzl na pierwsze wspólne zgrupowanie wybrał Karyntię. - Mam wrażenie, że wszyscy jesteśmy zgrani - przyznał Gregor Schlierenzauer.

To wyjątkowe zgrupowanie w Faak am See. Austriacy trenują bowiem w pięknym miejscu i są niewiarygodnie zmotywowani. Widhoezl zabrał ze sobą sześciu skoczków z pierwszej grupy treningowej. To Stefan Kraft, Gregor Schlierenzauer, Michael Hayboeck, Philipp Aschenwald, Daniel Huber oraz Jan Hoerl.

W planach, poza standardowymi treningami na skoczni, były oczywiście zupełnie niekonwencjonalne. Andreas postawił m.in. na narty wodne. - Miałem z tym dobre doświadczenia. Chodzi o rozszerzenie własnej strefy komfortu - powiedział Tyrolczyk.

Głos w imieniu zawodników zabrał najlepszy, czyli Stefan Kraft. Zdobywca Kryształowej Kuli w minionym sezonie opowiadał o wielkiej radości z ponownego spotkania kadrowiczów. - Chcielibyśmy się przytulić, czego nie zrobimy ze względów bezpieczeństwa. Ale panuje tu świetna atmosfera - opisywał Kraft.

Źródło: Krone.at

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%