Zamknij

Znamy kadrę na początkową fazę Pucharu Świata panczenistów

15:25, 25.10.2016 Kamil Karczmarek
Skomentuj

fot.sport.tvp.pl fot.sport.tvp.pl

Wiemy już wszystko, pięć zawodniczek i siedmiu zawodników wystartuje w pierwszych zawodach Pucharu Świata, które odbędą się w Harbinie i Nagano.

Początek pucharowej karuzeli przewidziany jest na 11 listopada, wtedy to rozegrane zostaną zawody w chińskim Harbinie. Tydzień później pucharowa rywalizacja przeniesie się do japońskiego Nagano. Właśnie na tą część sezonu szkoleniowcy ogłosili 12-osobową kadrę.

W reprezentacji zabraknie genialnie prezentujących się w krajowych kwalifikacjach na torze w Inzell Artura Wasia i Konrada Niedźwiedzkiego. Ten drugi w maju uległ wypadkowi i potrzebuje więcej czasu na przygotowania do rywalizacji o punkty. Dwójka czołowych polskich panczenistów w Pucharze Świata powinna pojawić się na początku grudnia w Astanie.

Oto skład naszej ekipy, która powalczy o pucharowe punkty w Harbinie i Nagano: Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska, Marcin Bachanek, Zbigniew Bródka, Roland Cieślak, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Jan Szymański, Adrian Wielgat.

źródło: pzls.pl

(Kamil Karczmarek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Michał JanduraMichał Jandura

0 0

A dlaczego nie startuje Artur Waś? 17:30, 25.10.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%