Zamknij

Niemiecki Związek Narciarski oprotestował Twittera. "Zaprzestajemy do odwołania"

19:13, 30.11.2022 Aleksandra Kuzioła
Skomentuj

Jak poinformował Niemiecki Związek Narciarski, odtąd ich komunikaty nie będą przekazywane za pośrednictwem Twittera. Organizacja uzasadnia, że jej decyzja jest spowodowana "bieżącymi wydarzeniami związanymi z serwisem informacyjnym".

Zmiany w komunikacji

Niemiecki Związek Narciarski zdecydował, że rezygnuje z przekazywania komunikatów za pośrednictwem Twittera. - Ze względu na bieżące wydarzenia związane z serwisem informacyjnym Twitter zaprzestajemy relacjonowania na nim do odwołania - przekazało na portalu biuro prasowe DSV.

Przypuszczalnie jest to związane z przejęciem medium przez Elona Muska. Przedsiębiorca sfinalizował transakcję pod koniec października, a już w listopadzie doszło do fali zwolnień. Przypuszcza się także, że działania nowego właściciela mogą doprowadzić do ograniczenia wolności słowa na Twitterze.

Niemiecka federacja wciąż będzie aktywna w innych mediach społecznościowych. - Jak zwykle wszystkie aktualności dotyczące narciarstwa można znaleźć na platformach społecznościowych Facebook, Instagram i TikTok oraz w newsletterze DSV! - czytamy na końcu komunikatu.

Hinweis in eigener Sache:

Liebe Kolleginnen und Kollegen!

Aufgrund der aktuellen Entwicklungen rund um den Nachrichtendienst Twitter werden wir unsere Berichterstattung auf diesem Kanal bis auf Weiteres einstellen. (1/2)

- Deutscher Skiverband (@skiverband) November 30, 2022

Źródło: Twitter

(Aleksandra Kuzioła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%