Zamknij

Alpejski PŚ w Lenzerheide. W niedzielę gigant kobiet. Maryna Gąsienica-Daniel walczy o życiowy rezultat (lista startowa)

17:30, 05.03.2022 Jarosław Gracka Aktualizacja: 18:18, 05.03.2022
Skomentuj

Po dzisiejszym supergigancie, w którym Maryna Gąsienica-Daniel zanotowała najlepszy rezultat w historii polskich startów w konkurencjach szybkościowych jutro odbędzie się slalom gigant kobiet, w którym będzie chciała powalczyć o najlepszy wynik w karierze.

fot. PZN

Maryna z niskim numerem startowym

Maryna Gąsienica-Daniel na starcie zamelduje się z numerem 8. To świetna pozycja wyjściowa. Przed nią zobaczymy same wielkie gwiazdy z wieloma pucharowymi zwycięstwami, czy medalami wielkich imprez na koncie. Kolejno będą to Lara Gut-Behrami ze Szwajcarii, Mikaela Shiffrin z USA, Petra Vlhova ze Słowacji, Federica Brignone z Włoch, Tessa Worley z Francji, Marta Bassino z Włoch i Sara Hector ze Szwecji.

Krótka lista startowa

Na starcie zobaczymy zaledwie 55 zawodniczek. Wśród nich tym razem nie zobaczymy żadnej więcej Polki. Oczywiście spowodowane jest to końcem sezonu, jak i ogólną sytuacją na świecie. Raczej ciężko wyobrazić sobie zwyciężczynię zawodów spoza wymienionej ósemki, ale oczywiście ten sezon pokazał nam, że wszystko może się zdarzyć.

lista startowa

źródło: wiadomość własna

(Jarosław Gracka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%