Zamknij

Klisz i Stokfisz zwyciężyli podczas Pucharu Polski w biegu na nartorolkach

11:00, 20.09.2017 Aneta Kosiura
Skomentuj

W ubiegłą niedzielę 17 września 2017 roku odbył się Puchar Polski w biegu na nartorolkach. Zawody rozegrane zostały w Bystrej w ośmiu kategoriach wiekowych.

W rywalizacji kobiet seniorów najlepsza okazała się reprezentantka z klubu KS AZS AWF Katowice - Katarzyna Stokfisz. Tuż za nią sklasyfikowana została Urszula Łętocha z klubu LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany, a ostatnie miejsce na podium wywalczyła Agata Warło z NKS Trójwieś Beskidzka.

W kategorii Junior A zwycięstwo odniosła Kamila Boczkowska z klubu MKS Karkonosze. Drugie miejsce zajęła  reprezentantka klubu LKS Witów Ski Mszana Górna - Klaudia Kołodziej, a na trzecim miejscu sklasyfikowana została Jana Kawulokowa z NKS Trójwieś Beskidzka.

W grupie Junior B najlepsza była Monika Skinder z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, tuż za nią uplasowała się Izabela Marcisz (Stowarzyszenie Sprtowe Prządki-Ski), a trzecie miejsce zajęła Eliza Rucka z MKS Istebna.

W najmłodszej grupie Junior C zwyciężyła Anna Berezecka z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, pokonując Karolinę Kohutovą (NKS Trójwieś Beskidzka) oraz Rozalię Prokurat (UKS Rawa Siedlce).

Jeśli  chodzi o rywalizację mężczyzn w grupie seniorów najlepszym okazał się być Paweł Klisz, który na finiszu pokonał swojego klubowego kolegę z UKS Rawa Siedlce - Macieja Staręgę. Ostatnie miejsce na podium wywalczył Kamil Bury z MKS Istebna.

W grupie junior A zwyciężył Mateusz Haratyk z klubu NKS Trójwieś Beskidzka, tuż za nim sklasyfikowany został Michał Skowron z MKS Karkonosze, a ostatnie miejsce na podium uzupełnił Wiktor Czaja z KS Jedność Nowy Sącz.

W kategorii junior B zwycięstwo odniósł Bartosz Głaz (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski), a podium uzupełnili Antoni (MKS Istebna) oraz Jan Żółkiewski (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski).

W najmłodszej grupie junior C zwyciężył Bartosz Cielniak, drugie miejsce zajął Piotr Sobiczewski z UKS Rawa Siedlce ,a trzeci był Michał Gumieniak.

Wyniki Seniorów

Wyniki Junior A

Wyniki Junior B

Wyniki Junior C

Wyniki 60+

Źródło: Anna Karczewska / PZN

 

(Aneta Kosiura)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%