Zamknij

Dwójka Rosjan wystąpi na PŚ w Levi

16:24, 08.11.2016 Marek Cielec Aktualizacja: 16:36, 08.11.2016
Skomentuj

fot. rom@nski photo / CC BY fot. rom@nski photo / CC BY

Dwójka rosyjskich alpejczyków - Aleksander Choroszyłow i Paweł Trichiczew - wystąpi w najbliższą niedzielę w zawodach PŚ w Levi.

Rosyjscy slalomiści obecnie trenują w Austrii, w Reiteralm, dokąd przybyli 4. listopada. Mają tam przebywać do jutra, a następnie planowany jest wylot do Finlandii, gdzie będą już zapoznawać się z miejscowym śniegiem o czym poinformował trener slalomistów Andriej Dogadkin. Późny wylot do Skandynawii wynika z faktu, że obecnie w rejonie Alp są o wiele lepsze warunki do treningów niż na północy Europy. Podobnie czyni wiele reprezentacji, które nie śpieszą się z podróżą do Finlandii.

Do SKandynawi wkrótce mają wylecieć również inni reprezentanci Rosji: Aleksander Andijenko, Siemien Efimow, Jewgienij Piasnik, Nikita Alechin i Konstantin Riabica. Oni z kolei przygotowywać się będą w szwedzkim Funasdalen do Pucharu Europy w slalomie gigancie w Gällivare (3-4 grudnia). DO tej grupy po zawodach w Levi ma dołączyć Choroszyłow. Natomiast Trichiczew uda się do Ameryki, gdzie ma zamiar wystartować w PŚ w Beaver Creek (2-4 grudnia).

Źródło: ФГССР (FGSSR)

(Marek Cielec)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%