Zamknij

Szczepan Kupczak po Lotos Cup i przed mistrzostwami Czech

15:15, 03.10.2020 Kamil Karczmarek
Skomentuj

Coraz bliżej nowego sezonu w kombinacji norweskiej. Do zimy przygotowuje się Szczepan Kupczak, który ostatnio wygrał zawody Lotos Cup. Obecnie polski kombinator startuje w mistrzostwach Czech.

W mediach społecznościowych Szczepan Kupczak zdał kolejną relację z przygotowań do nowego sezonu. W ubiegłą niedzielę reprezentant Polski wystartował w zawodach Lotos Cup i wygrał w kategorii open. - Fajnie było wrócić i wystartować w zawodach LOTOS Cup. Powiem, że tego lata brakuje nam rywalizacji, bo w związku z pandemią to wszystko się skomplikowało. Uważam, że należy wykorzystywać każdą szansę startu w zawodach. Mi się udało wystartować dopiero pierwszy raz, bo mam troszkę napięty kalendarz obozami i wyjazdami kadrowymi, ale tym razem była taka możliwość, więc z niej skorzystałem - przyznał Kupczak dla oficjalnej strony internetowej Polskiego Związku Narciarskiego. Warto dodać, że jest on wychowankiem programu Lotos Cup.

Szczepan Kupczak jako jedyny będzie reprezentować nasz kraj w zawodach Pucharu Świata, jeśli oczywiście się one odbędą. Na co dzień polski kombinator trenuje z czeską kadrą. W ten weekend Kupczak startuje w mistrzostwach Czech i będzie to bardziej wymagający sprawdzian formy od zawodów Lotos Cup. - Tymczasem mam za sobą kilka treningów i testy wytrzymałościowe u naszych południowych sąsiadów z Czech. Dodatkowo już jutro (wpis dodany w piątek) wezmę udział w ich krajowym czempionacie, i jeśli będę miał możliwość lub nie wyleci mi to z głowy na pewno zdam relację - napisał Szczepan Kupczak na swoim profilu w mediach społecznościowych.

źródło: pzn.pl/Facebook Szczepan Kupczak - Official

(Kamil Karczmarek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%