10:03, 03.12.2023
Sobotni konkurs Pucharu Świata w Lillehammer nie ułożył się po myśli reprezentantów Polski. Najlepszy z nich, Paweł Wąsek ukończył rywalizację na 23. miejscu. Do finału nie awansował nawet Dawid Kubacki, który uzyskał 87 metrów przy silnym wietrze w plecy. Zwycięzcą zawodów został Stefan Kraft.
07:55, 06.01.2021
Już jutro dobiegnie końca 69 edycja Turnieju Czterech Skoczni. Jest ona zdecydowanie inna od poprzednich edycji.  To głównie przez pandemię
22:08, 22.08.2020
Trzykrotny mistrz olimpijski nie traci formy. Kamil Stoch zajął dzisiaj drugie miejsce w konkursie Letniego Grand Prix w Wiśle. Polak był
21:36, 22.08.2020
Dawid Kubacki po zwycięstwie w zawodach LGP Wiśle miał okazje rozmawiać z dziennikarzami. Nasz mistrz świata był bardzo zadowolony ze