Zamknij

LGP: Dziś treningi i kwalifikacje w Wiśle ( lista startowa)

11:55, 21.07.2016 Aneta Kosiura Aktualizacja: 12:42, 21.07.2016
Skomentuj

Wisła Malinka Skocznia im. Adama Małysza

Nadszedł ten dzień! Już dziś na skoczni w Wiśle Malince rozpocznie się rywalizacja najlepszych skoczków świata w zawodach z cyklu Letniej Grand Prix. Poznaliśmy oficjalną listę startową dzisiejszych treningów i kwalifikacji.

Do rywalizacji przystąpi 64 zawodników z 13 krajów, na starcie zobaczymy aż dwunastu reprezentantów Polski z liderującym Maciejem Kotem i Kamilem Stochem na czele. Oprócz nich w roli gospodarzy zaprezentują się również: Przemysław Kantyka, Aleksander Zniszczoł , Bartłomiej Kłusek , Jan Ziobro , Andrzej Stękała , Stefan Hula , Jakub Wolny , Dawid Kubacki , Piotr Żyła oraz Klemens Murańka.

Początek pierwszej serii treningowej zaplanowano na godzinę 16:00, a tuż po niej o godzinie 18:00 odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. Prognozy pogody przewidują wiatr do 2 m/s oraz temperaturę  około 23°C.

Po kwalifikacjach o godzinie  19:00 na Placu Hoffa odbędzie się  rozdanie numerów startowych dla najlepszej "10", w której zobaczymy na dwóch pierwszych miejscach Macieja Kota oraz Kamila Stocha.

Przypomnijmy, iż oficjalny letni rekord skoczni w Wiśle Malince należy do Kamila Stocha, który w 2013 roku podczas konkursu drużynowego uzyskał w swoim skoku 136 metrów.

Lista startowa treningów i kwalifikacji

Źródło: informacja własna

(Aneta Kosiura)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%