Zamknij

Policja zatrzymała polskich skoczków do kontroli. "Ja tu wiozę gwiazdy"

17:44, 09.08.2022 Łukasz Serba
Skomentuj

W miniony weekend polskich część skoczków rywalizowała w Letnim Grand Prix we francuskim Courchevel, podczas gdy kadra A kończyła wtedy zgrupowanie w niemieckim Oberhofie. W drodze powrotnej Kamil Stoch podzielił się z kibicami pewną zabawną historią, która może dla wielu okazać się przestrogą.

fot. Tomasz Markowski

Skoczkowie narciarscy wykorzystują media społecznościowe przede wszystkim w celu interakcji z fanami. Umieszczają tam m.in. zdjęcia z komentarzem ostatnich zawodów, w których wzięli udział. Licznymi ciekawostkami dotyczącymi skoków narciarskich za pośrednictwem Instagrama dzieli się również sam Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski, przy okazji powrotu ze zgrupowania w Niemczech, zamieścił kolejny wpis. Dotyczył on właśnie tematu podróży. Polski skoczek podzielił się m.in. sposobami na ich umilenie, gdyż jak sam podkreślił: "przejechanie długiej trasy jest wymagające". Nie zabrakło również ciekawej anegdoty dotyczącej historii sprzed lat.

Kosztowne zagapienie Kamila Stocha. Przewożenie "gwiazd" nie pomogło

Jeszcze kadrowa anegdotka bez nazwisk. Powrót z zawodów dawno, dawno temu.

- Przekroczył pan prędkość. To będzie mandat.

- Ale proszę pana, ja tu wiozę gwiazdy.

- To dla pana mandat i gwiazdy po 100 zł za brak pasów - opisał Stoch na Instagramie.

Przypomnijmy, że pod nieobecność czołowych polskich skoczków, w zawodach Letniego Grand Prix we Francji rywalizował nasz trzeci garnitur (Stefan Hula, Klemems Murańka, Jarosław Krzak oraz Adam Niżnik) a także Maciej Kot. Najlepiej spisał się ten ostatni, zajmując 10. lokatę. Wspomniani Krzak i Niżnik również osiągnęli przyzwoite rezultaty - 12. oraz 23. miejsca. Pozostali członkowie zaplecza rywalizowali z kolei w Międzynarodowym Memoriale Olimpijczyków w Szczyrku, gdzie najlepszy okazał się Kacper Juroszek.

źródło: Instagram

(Łukasz Serba)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%