Słoweńcy mają już nowego trenera. Timi Zajc w tarapatach

Po krytyce wystosowanej przez Timiego Zajca w stronę byłego już trenera Gorazda Bertoncejla, Robert Hrgota został nowym szkoleniowcem słoweńskiej drużyny skoczków narciarskich.

Po stosunkowo udanym konkursie drużynowym dla słoweńskiej drużyny na mistrzostwach świata w lotach w Planicy, nastroje w ekipie trochę się poprawiły. Mimo wszystko trzeba było znaleźć nowego trenera, po tym, jak z funkcji tej zrezygnował Gorazd Bertoncejl (o sprawie piszemy tu). Słoweński Związek Narciarski zdecydował, by nowym szkoleniowcem został były skoczek i dotychczasowy asystent zwolnionego trenera – Robert Hrgota.

Natomiast dalszym losem Timiego Zajca, który wywołał zamieszanie w słoweńskiej kadrze zajmie się specjalnie powołana na tę okazję komisja dyscyplinarna. Przypomnijmy, że Zajc w poniedziałek na swoim Instagramie publicznie przeprosił za swoje zachowanie. Skoczek nie znajduje się jednak w składzie Słoweńców na Engelberg. Wiadomo, że najsurowsza kara, jaką może mu wymierzyć komisja, to wyrzucenie z kadry na zawsze.

Źródło: vecer.com