PŚ w Zakopanem 2020: Biletów nie ma i już nie będzie

fot. Anna Felska

Skoki narciarskie w Polsce od kilku dobrych już lat ponownie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Efektem tego jest trudność w zakupieniu biletów na zawody w stolicy polskich Tatr. Niestety, i tym razem dobrych wiadomości dla kibiców nie mamy. Biletów na PŚ w Zakopanem 2020 już nie ma. 

Jak udało nam się dowiedzieć, nie będzie można już kupić biletów na PŚ w Zakopanem 2020 za pośrednictwem sklepu TZN. Na dni konkursowe pozostały tylko wejściówki vipowskie. Można jeszcze nabyć bilety na kwalifikacje. – W tym roku znów mieliśmy ogromne zainteresowanie konkursami. Zainteresowanych było o wiele tysięcy więcej niż biletów – powiedział Wojciech Gumny z komitetu organizacyjnego. – Trzeba pamiętać, że te wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Skoki to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin w naszym kraju. Z biletami nie jest łatwo, podobnie jak w przypadku piłki nożnej czy siatkówki – dodawał działacz TZN.

Tegoroczna sprzedaż biletów na skoki w Zakopanem różniła się od tej z ubiegło (informujemy o tym tutaj). Najpierw kibice musieli zarejestrować się w oficjalnym sklepie TZN przez startem sprzedaży. Dopiero potem można było kupić wejściówki. – W tym roku znów sprzedały się w chwilę – informuje Gumny. Niektórzy łudzili się jeszcze, że organizatorzy znów podzielili sprzedaż na kilka transzy.  – Nie zdecydowaliśmy się na to, ponieważ w ubiegłym roku zaczęły pojawiać się boty. Miliony zapytań. Za dużo zamieszania – przyznał członek komitetu organizacyjnego. Możliwe, że zostały jakieś pojedyncze bilety w innych oficjalnych punktach sprzedaży. To między innych Tour and Travel Zakopane oraz But Info-Tour.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

1 thought on “PŚ w Zakopanem 2020: Biletów nie ma i już nie będzie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.