14:01, 12.02.2023
Julia Simon, liderka Pucharu Świata, odrobiła aż 9 pozycji i zdołała pokonać swoje rywalki w dzisiejszym biegu pościgowym na mistrzostwach
08:00, 11.02.2023
Denise Herrmann-Wick została pierwszą indywidualną złotą medalistką 53. Mistrzostw Świata w Biathlonie. 34-letnia Niemka okazała się
19:36, 10.02.2023
Denise Herrmann-Wick po raz drugi w karierze została mistrzynią świata. W 2019 roku zdobyła złoto w biegu pościgowym. Zawodniczka z Niemiec
16:17, 10.02.2023
Zakończyły się zmagania pań w biegu sprinterskim. Najlepszą z zawodniczek okazała się Denise Herrmann-Wick. Niemka po bezbłędnym strzelaniu
19:00, 09.02.2023
Jutro pierwsza konkurencja indywidualna MŚ w biathlonie w Oberhofie. Na starcie stanie 96 pań. Wśród nich nie braknie Polek. Na starcie
18:39, 09.02.2023
Do absurdalnej sytuacji doszło w trakcie biathlonowych mistrzostw świata w Oberhofie. Międzynarodowa Unia Biathlonowa przypomniało o nowej
16:29, 08.02.2023
Reprezentacja Norwegii, mimo fatalnego początku, wywiązała się z roli faworyta i wygrała otwierającą zmagania podczas biathlonowych
07:20, 08.02.2023
Szwedzi, chociaż w ostatnich tygodniach nieco stracili na formie, to z pewnością przygotowywali ją na najważniejszą imprezę sezonu.
19:34, 07.02.2023
Koniec odliczania. Już w środę startują biathlonowe mistrzostwa globu w Oberhofie. W pierwszej konkurencji - sztafecie mieszanej - zobaczymy
10:14, 07.02.2023
Tomasz Jakieła został powołany dodatkowo do składu reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Oberhofie. Trener Rafał Lepel zdecydował
19:00, 05.02.2023
Ostatnie dni dzielą nas od rozpoczęcia najważniejszej biathlonowej imprezy tego sezonu. Mowa o 53. Mistrzostwach Świata w Biathlonie. Odbędą
16:48, 30.01.2023
Polski Związek Biathlonu zatwierdził skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Oberhofie. W drużynie znalazło się aż czworo
19:09, 24.01.2023
Franziska Preuss postanowiła przedwcześnie zakończyć sezon biathlonowego Pucharu Świata. Oznacza to, że Niemka nie weźmie udziału w