18:09, 18.02.2021
Niewiarygodny sukces na swoim koncie zapisała dzisiaj Maryna Gąsienica-Daniel. Polka była o krok od podium mistrzostw świata w slalomie
14:42, 18.02.2021
Maryna Gąsienica - Daniel zajęła historyczne, 6 miejsce w zawodach slalomu giganta na mistrzostwach świata w Cortinie. Złoty medal zdobyła
10:49, 17.02.2021
Po emocjonujących, choć bardzo kontrowersyjnych zawodach w gigancie równoległym na Mistrzostwach Świata w narciarstwie alpejskim w Cortinie
17:57, 16.02.2021
Maryna Gąsienica-Daniel dostarczyła dziś wielkich emocji polskim kibicom. Najlepsza polska alpejka wywalczył ósme miejsce podczas mistrzostw
15:47, 16.02.2021
Maryna Gąsienica-Daniel na ćwierćfinale zakończyła rywalizację w pierwszym w historii parallelu rozgrywanym na Mistrzostwach Świata,
19:00, 08.02.2021
Po straconym z powodu kontuzji sezonie 2019/2020 Magdalena Łuczak zalicza jak na razie najlepszy sezon w karierze. Została ona po raz drugi
11:29, 07.02.2021
Już tylko dzień dzieli nas od momentu, w którym rozpocznie się najważniejsze ściganie na nartach od dwóch lat. We włoskiej Cortinie