Zamknij

Klemens Murańka: Na zgrupowaniu bardzo dobrze skakałem

19:22, 19.09.2020 Mateusz Król
Skomentuj

Za nami zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle. Polscy skoczkowie nie pokazali najlepszej formy, ale w niektórych przypadkach pojawiały się dobre symptomy. Tak było chociażby w przypadku Klemensa Murańki, którzy w piątek był osiemnasty, a w sobotę dziewiąty.

fot. W. Wnętkowska

Klemens Murańka z zawodów na skoczni im. Adama Małysza jest średnio zadowolony. - Oceniłbym ten weekend na sześć w skali od jeden do dziesięć - mówił zawodnik. - Wiem jednak, jakie błędy popełniam i nad czym mam pracować, a to jest już duży plus - dodawał Murańka. Skoczek ostatnio był na zgrupowaniu w Garmisch-Partenkirchen. Tam czuł się dobrze. - Na zgrupowaniu bardzo dobrze skakałem. Trzeba zatem na spokojnie ustabilizować tę dyspozycję - mówił.

Murańka zdradził też na jakich zasadach przebywają zgrupowania. Wiadomo bowiem, że szeroka kadra dzielona jest na podzespoły. Każdy z nich ma swojego trenera. - Na każdym obozie jesteśmy pod okiem innego trenera. Mieszamy się, ale wizja jest ta sama. Każdy trener znajdzie te same błędy - dodał Klemens.

Z Wisły dla Sportsinwinter.pl,

Mateusz Król

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%