Zamknij

Kamil Stoch po nieudanych kwalifikacjach: Nie czuję się pewnie

17:33, 26.11.2023 Karolina Jaskulska Aktualizacja: 17:36, 26.11.2023
Skomentuj

Kamil Stoch nie awansował do niedzielnego konkursu w Ruce. W kwalifikacjach skoczył tylko 87,5 metra. Po zakończeniu rywalizacji w rozmowie z Eurosportem wypowiedział dość tajemnicze słowa. - Nie do końca wierzyłem w pomysł. Nie czuję się pewnie w tym wszystkim - wyznał.

Kamil Stoch poszukuje pewności. "Nie było stabilności"

Czy Kamil Stoch do niedzielnego skoku kwalifikacyjnego przystąpił z wiarą, że będzie to lepszy dzień niż sobota? - No tak, z takim podejściem przystąpiłem do skoków. Nie do końca wierzyłem jednak w pomysł. Nie czuję się pewnie w tym wszystkim. Nie chcę mówić, że myśl szkoleniowa jest zła, ale siadając na belkę, musisz mieć pewność, że to zadziała, a ja jej nie mam - wyjawił w rozmowie z Eurosportem.

Za tydzień skoczkowie będą rywalizować w Lillehammer. Tam też nasi skoczkowie będą mieli kilka dni na trening. - Liczę na to, że kilka dni, które będziemy mieć w Lillehammer pomogą mi wrócić do systemu i zyskać pewność, że gdy będę siedział na belce, to będę wiedział, co zrobić - przyznał.

- Potrzebuję pewności. Za dużo było zmian, za dużo było kombinowania, a nie było stabilności, żebym skoczył pięć skoków w miarę podobnych - powiedział Stoch i na zakończenie dodał: - No i przykro mi. Co zrobię?

źródło: Eurosport

(Karolina Jaskulska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%