Zamknij

Ruszył drugi etap sprzedaży biletów na 71. Turniej Czterech Skoczni

19:28, 25.10.2022 Aleksandra Kuzioła Aktualizacja: 19:31, 25.10.2022
Skomentuj

Wystartował drugi etap sprzedaży biletów na 71. Turniej Czterech Skoczni. Jak podkreślają organizatorzy, wejściówki sprzedają się bardzo dobrze, a zainteresowanie może jeszcze wzrosnąć po rozpoczęciu sezonu zimowego.

Drugi etap sprzedaży

Rozpoczął się drugi etap przedsprzedaży biletów na zawody 71. Turnieju Czterech Skoczni. Teraz kibice mogą kupić osobne wejściówki na poszczególne kwalifikacje i konkursy. Jak podkreślają organizatorzy, dotychczas sprzedaż tak zwanych biletów łączonych (na kwalifikacje i konkurs) szła bardzo dobrze - W Oberstdorfie sprzedaliśmy już wszystkie bilety w droższych kategoriach. Miejsca stojące są obecnie nadal dostępne, ale fani skoków narciarskich nie powinni dłużej zwlekać - mówił Georg Geiger, przewodniczący komitetu organizacyjnego otwierających turniej zawodów.

Organizatorzy przypominają, by kupować bilety jedynie na oficjalnej stronie - vierschanzentournee.com. W przeszłości zdarzało się bowiem, że podejrzani sprzedawcy zawyżali ceny wejściówek.

Niemcy napędzą sprzedaż?

Odpowiedzialni za organizację Turnieju Czterech Skoczni liczą, że sprzedaż przyspieszy po rozpoczęciu sezonu zimowego 2022/2023. Mogłyby w tym pomóc dobre wyniki niemieckich zawodników. - Kiedy Karl Geiger lub Markus Eisenbichler są w czołówce, bieg po bilety się rozpędza - mówił Michael Maurer, przewodniczący komitetu organizacyjnego zawodów w Garmisch-Partenkirchen.

Pierwszy konkurs 71. Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się 29 grudnia w Oberstdorfie. Turniej tradycyjnie potrwa do 6 stycznia.

Źródło: komunikat prasowy

(Aleksandra Kuzioła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%