Zamknij

LPK w Wiśle: Hamann najlepszy w jedynym treningu

12:45, 18.09.2020 Aktualizacja: 12:47, 18.09.2020
Skomentuj

?php>

Na skoczni narciarskiej imienia Adama Małysza w Wiśle (HS 134) panują dziś dość dobre warunki do lotów. Podczas jedynego treningu przed zawodami Letniego Pucharu Kontynentalnego udowodnił to Martin Hamann, skacząc na odległość 133 metrów. Niemiec jest jednym z faworytów do wygrania konkursu - ten rozpocznie się już o 14:00.

?php>

Pomijając Hamanna, w walce o czołowe miejsca podczas treningu liczyli się Polacy i Słoweńcy. Drugie miejsce zajął Klemens Murańka (131 m), trzecie Anze Lanisek (126.5 m), a czołową piątkę uzupełnili Cene Prevc i Stefan Hula. W najlepszej dwunastce treningu zmieściło się jeszcze czterech Biało-Czerwonych - Aleksander Zniszczoł (szósty, 132.5 m), Tomasz Pilch (ósmy, 117.5 m), Paweł Wąsek (jedenasty, 118 m) i Andrzej Stękała (dwunasty, 128 m). Seria próbna przed konkursem zacznie się o trzynastej.

?php>

W treningu nie ujrzeliśmy Austriaków (z wyjątkiem Stefana Rainera) ani Francuzów, wobec czego sklasyfikowano w nim 40 skoczków.

?php>

wyniki treningu (pdf)

?php>

źródło: fis-ski.com

(Adrian Gerula)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu sportsinwinter.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%