Zamknij

Nowa hala w Zakopanem otwarta

17:07, 08.09.2016 Anna Felska
Skomentuj

Fot.: podhale-sport.pl Fot.: podhale-sport.pl

Już w tą środę do użytku została oddana nowa hala sportowa, znajduje się ona na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Będzie to kolejne miejsce, gdzie sportowcy mogą się przygotowywać do zawodów.

Na oficjalnym otwarciu byli obecni między innymi: Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch, Apoloniusz Tajner oraz Dawid Kubacki, Maciej Kot, Klemens Murańka. Hala sportowa została przygotowana według wszelkich nowoczesnych standardów. Mieści się na niej pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej oraz do gry w siatkówkę i kosza. Oprócz boiska, znalazło się miejsce na ściankę wspinaczkową, dwie salki do treningów judo i zapasów. Ale to nie wszystko, zawodnicy mają jeszcze do dyspozycji siłownię wraz z salą gimnastyczną, natomiast na ostatniej kondygnacji znalazła się 60 metrowa bieżnia lekkoatletyczną. Cały koszt tego przedsięwzięcia wyniósł około 23 milionów złotych.

Otwarcie tak nowoczesnej hali w Zakopanem jest dużym plusem dla zawodników. Mogą wreszcie odpowiednio trenować i przygotowywać się na zawody. Sala będzie również dostępna dla młodszych zawodników, by oni w przyszłości mogli zapewnić Polsce wysokie lokaty w zawodach.

Źródło: pzn.pl

(Anna Felska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%