Zamknij

Kamil Stoch znów spotka się z kibicami w Proszowicach

16:00, 23.05.2016 Mateusz Król Aktualizacja: 12:30, 25.05.2016
Skomentuj

DSC_7545-KopiowanieW Proszowicach w najbliższą sobotę będzie okazja do spotkania się z Kamilem Stochem, ale także sztuką, której autorką jest małżonka naszego mistrza - Ewa Bilan-Stoch. Na wystawę oryginalnych zdjęć skoczków narciarskich zaprasza Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha.

Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha zaprasza do Proszowic na coroczne spotkanie kibiców z dwukrotnym mistrzem olimpijskim. Tym razem wydarzenie nabierze jednak nieco innego kształtu. Nasz najlepszy skoczek przybędzie na miejsce ze swoją małżonką. Ewa Bilan-Stoch jest bowiem autorką wystawy "Akta sztuki", której otwarcie nastąpi w Proszowicach. Fotografie wykonane przez tę znakomitą artystkę, przedstawiają ciała skoczków od strony, której nie znamy. - Oglądając po raz pierwszy zdjęcia naszych skoczków narciarskich, wystawione w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, byłem pod ogromnym wrażeniem kunsztu artystycznego i niekonwencjonalnego spojrzenia na ciało zawodowego sportowca przez obiektyw aparatu fotograficznego. Już wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł, aby taką niezwykłą wystawę zorganizować w Proszowicach, w których od lat działa pierwszy Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha - mówi prezes Rafał Chmiela.

Kibice skoków narciarskich zastanawiający się, czy warto przyjechać na spotkanie z Kamilem, nie powinni mieć żadnych obiekcji. Prócz wystawy, autografów i zdjęć z mistrzem, będzie można zobaczyć z bliska złote medale olimpijskie Stocha, wywalczone w Sochi. Fan Klub nad organizacją takiej formy spotkania myślał już dawno. - Udało się! Dziękuję za to, przede wszystkim, wyjątkowej kobiecie jaką jest Ewa-Bilan Stoch - artystka o duszy sportowca... - powiedział nam Rafał Chmiela. Fani, którzy nie będą mogli dotrzeć do Proszowic, będą mogli zobaczyć obszerną relację na naszej stronie.

Zobacz nasz reportaż o Fan Klubie Kamila Stocha

Źródło: kamilstoch.net / Informacja własna

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%