Kiedy kupimy bilety na Puchar Świata w Zakopanem 2020?

Kiedy ruszy sprzedaż biletów na skoki w Zakopanem 2020? Mamy odpowiedź prezesa TZN

fot. Anna Felska

fot. Anna Felska

Gdzie i kiedy kupić bilety na Puchar Świata w Zakopanem 2020? Odpowiedzi na to pytanie od kilku tygodni szukają polscy kibice. Mamy dla Was odpowiedź Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Sprzedaż wejściówek ruszy później niż w ostatnich latach.

Letnie Grand Prix w Zakopanem 2019 to już historia. Kolejne skoki w stolicy polskich Tatr już na początku przyszłego roku. Kiedy i jak kupić bilety na Puchar Świata? – Bilety na Puchar Świata w Zakopanem 2020 będzie można kupić prawdopodobnie w październiku – powiedział nam prezes TZN, Andrzej Kozak. Jak udało nam się dowiedzieć, organizatorzy nie planują zmieniać systemu do zakupu wejściówek. Mimo ogromnych problemów sprzed roku, wszystko będzie po staremu. To oznacza, że kupicie je za pośrednictwem oficjalnego sklepu TZN – tutaj.

Kilka tygodni temu pojawiły się także informacje o tym, że Puchar Świata może być zagrożony przez konflikt na linii Tatrzański Park Narodowy – Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem. Pisaliśmy o tym tutaj. – Nic mi na ten temat nie wiadomo. Na ten moment zawody nie są zagrożone – skomentował Andrzej Kozak. PŚ na Wielkiej Krokwi zagościć ma w dniach 24-26. stycznia 2020 roku. Inauguracja sezonu nastąpi w Wiśle. Bilety można kupować za pośrednictwem strony KupBilet.pl.

SPRZEDAŻ RUSZYŁA – SZCZEGÓŁY

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

2 thoughts on “Kiedy kupimy bilety na Puchar Świata w Zakopanem 2020?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.