Alpejski PŚ w Garmisch-Partenkirchen: Breezy Johnson z najlepszym czasem w treningu

0

fot. Stefan Brending via Wikimedia Commons / CC BY SA

fot. wikimedia.org

W treningu, który udało się przeprowadzić dopiero na kilka godzin przed sobotnim zjazdem, najszybsza okazała się Breezy Johnson. Drugi czas uzyskała Lindsey Vonn, a trzeci Sofia Goggia. Zjazd startuje o godz. 12:30.

Po czwartkowej i piątkowej mgle oraz deszczu, który uniemożliwił przeprowadzenie treningów przed rywalizacją weekendową na trasie Kandahar 1 w Garmisch-Partenkirchen, wreszcie udało się go przeprowadzić w sobotę na kilka godzin przed zawodami.

Trening rozpoczął się o godz. 10:00. Najszybszy czas uzyskała reprezentantka Stanów Zjednoczonych Breezy Johnson – 1:39,52 sek. Druga w treningu była kolejna z Amerykanek Lindsey Vonn, która trasę Kandhar 1 pokonała o 0,29 sek. wolniej od Johnson. Trzeci czas uzyskała Włoszka Sofia Goggia (+0,3 sek.).

Za nimi sklasyfikowane zostały Stephanie Venier (+0,34 sek.), Nadia Fanchini (+0,43 sek.), Corinne Sutter (+0,53 sek.). Siódmy czas treningu uzyskała Tamara Tippler (+0,61 sek.), ósmy Ramona Siebenhofer (+0,62 sek.), a dziewiąty Cornelia Huetter (+0,73 sek.). Dziesiąta była Joana Haehlen (+0,92 sek.).

Podczas weekendowej rywalizacji w Garmisch-Partenkirchen nie zobaczymy żadnej z reprezentantek Polski.

Początek rywalizacji już o godz. 12:30.

Pełne wyniki treningu

Źródło: fis-ski.com/Informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.