Uwaga kibice! Ostatnia tura biletów na Puchar Świata w Zakopanem

Zamieszanie wokół biletów na zawody Pucharu Świata w Zakopane trwa w najlepsze. Organizatorzy zmienili w ostatniej chwili decyzję. Jutro (26.09.18) do sprzedaży trafią wszystkie pozostałe bilety.

Początkowo organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Zakopanem planowali sprzedaż biletów w trzech transzach. Od początku były problemy techniczne, o tym pisaliśmy TUTAJ. Druga transza miała ruszyć piętnastego września, jednak z powodu kolejnych problemów z serwerami, przeniesiono ją na dwudziestego szóstego września. Dzisiaj wydano komunikat, że tego dnia do sprzedaży trafią wszystkie pozostałe bilety. Jeśli chcecie dowiedzieć się, o której godzinie bilety będą dostępne, to mamy złą wiadomość. Organizatorzy postanowili nie podawać do publicznej wiadomości.

W związku z problemami technicznymi związanymi z przeciążeniem serwerów oraz próbami zakłócenia sprzedaży biletów na zawody Pucharu Świata w styczniu 2019 roku podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu sprzedaży w drugiej transzy (15 września) zaledwie kilkanaście minut po jej rozpoczęciu.
Wszystkie złożone i potwierdzone zamówienia zostaną zrealizowane po ich opłaceniu.
Wszystkie pozostałe bilety (zarówno te z drugiej jak i trzeciej transzy) trafią do sprzedaży dnia 26 września (środa).
 Komunikat ze strony Shop-tzn.pl

Bilety będą dostępne pod tym adresem.

Źródło: Informacja własna/ TZN / Twitter

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.