Składy na Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim w Åre

Już w najbliższą niedzielę rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim, odbędą się one w Szwedzkim Are. Kilka reprezentacji ogłosiło swoje składy na te zawody.

Polska
Kobiety: Katarzyna Wąsek, Daria Krajewska, Maria Łuczak
Mężczyźni: Paweł Pyjas, Piotr Habdas, Jędrzej Jasiczek

Niemcy
Kobiety: Jessica Hilzinger, Katrin Hirtl-Stanggaßinger, Martina Ostler, Meike Pfister, Lucia Rispler, Kira Weidle, Elisabeth Willibald, Martina Willibald
Mężczyźni: Lukas Dick, Georg Hegele, Simon Jocher, Adrian Meisen, Bastian Meisen, Frederik Norys, Jacob Schramm, Yannik Zeller

Szwajcaria
Kobiety: Leana Barmettler, Carole Bissig, Nicole Good, Katja Grossmann, Stephanie Jenal, Vanessa Kasper, Noémi Kolly, Camille Rast, Elena Stoffel
Mężczyźni: Semyel Bissig, Marco Fischbacher, Marco Gämperle, Loic Meillard, Tanguy Nef, Lars Rösti, Sparr Maurus

Włochy
Kobiety: Nicol Delago, Nadia Delago, Laura Pirovano, Roberta Melesi, Sofia Pizzato, Martina Perruchon, Lea Della Mea, Lucrezia Lorenzi
Mężczyźni: Alexander Prast, Hans Vaccari, Giulio Zuccarini, Alex Vinatzer, Federico Simoni, Lorenzo Moschini, Nicolò Molteni, Francesco Gori

Norwegia
Kobiety: Kajsa Vickhoff Lie, Thea Louise Stjernesund, Marte Berg Edseth, Kristiane Bekkestad, Guro Hvammen, Marte Monsen, Kristin Anna Lysdahl
Mężczyźni: Timon Haugan, Alexander Sannes Thorsen, Joachim Jagge Lindstøl, Åge Solheim, Fabian Wilkens Solheim, Markus Nordgård Fossland, Gustav Rosberg Vøllo, Bjørn Brudevoll, Olav Engelhardt Sanderberg

Szwecja
Kobiety: Ida Dannewitz, Emelie Henning, Elsa Håkansson Fermbäck, Sara Rask, Hanna Ögren, Fanny Axelsson, Lin Ivarsson, Lisa Hörnblad
Mężczyźni: Olle Sundin, Filip Platter, Filip Vennerström, Hannes Grym, Zack Monsen, Tobias Hedström, Johan Hagberg

Kanada
Kobiety: Ali Nullmeyer, Amelia Smart, Antonia Wearmouth, Marina Vilanova, Stefanie Fleckenstein, Valérie Grenier
Mężczyźni: Cameron Alexander, Huston Philp, Jack Crawford, Jeff Read, Riley Seger, Sam Mulligan, Simon Fournier, William Bruneau-Bouchard

Francja
Kobiety: Madeleine Chirat, Anouck Errard, Doriane Escane, Jade Grillet, Esther Paslier, Karen Smadja
Mężczyźni: Clement Nils Alphand, Sam Alphand, Baptiste Arnaud, Matthieu Bailet, Remy Falgoux, Victor Guillot, Evan Klufts, Clement Noel

USA
Kobiety: Keely Cashman, Rachael DesRochers, Maureen Lebel, Patricia Mangan, Alice Merryweather, Nina O’Brien, Galena Wardle;
Mężczyźni: Erik Arvidsson, Garret Driller, Andrew Miller, Sam Morse, River Radamus, Jett Seymour, George Steffey, Florian Szwebel

Austria
Kobiety: Nadine Fest, Dajana Dengscherz, Nina Ortlieb, Katharina Liensberger, Chiara Mair, Franziska Gritsch, Marie-Therese Sporer;
Mężczyźni: Pirmin Hacker, Adrian Pertl, Max Lahnsteiner, Fabio Gstrein, Mathias Graf, Simon Rueland, Stefan Babinsky, Raphael Haaser, Manuel Traninger

źródło: skiweltcup.tv, skiverband-kaernten.at, usskiteam.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.