PŚ w Titisee-Neustadt: Freitag utrzyma pozycję lidera PŚ? (lista startowa)

O godzinie 15:30 na Hochfirtschanze w Titisee-Neustadt zobaczymy piąty  z konkursów indywidualnych sezonu 2017/2018. Jeśli w Niemczech pozwoli pogoda czeka nas wspaniała rywalizacja, z najważniejszym pytaniem – czy Richard Freitag będzie w stanie obronić źółty plastron lidera Pucharu Świata?

Polacy natchnieni świetnym konkursem drużynowym, w którym o zwycięstwo walczyli z Norwegami do samego końca postarają się o jak najwyższe zdobycze punktowe w niedzielę. Jako pierwszy z Biało-Czerwonych na starcie zaprezentuje się Jakub Wolny (nr 18), po nim pojawi się Stefan Hula (nr 31), Maciej Kot (nr 36), Dawid Kubacki (nr 39), Piotr Żyła (nr 41) oraz Kamil Stoch (nr 45).

Największa walka poza naszymi zawodnikami toczyć się będzie pomiędzy niemieckim liderem Pucharu Świata Richardem Freitagiem (nr 50) i jego rodakiem Andreasem Wellingerem (nr 49), a świetnie dysponowanymi Norwegami Danielem Andre Tande (nr 48), czy Johannem Andre Forfangiem (nr 46) oraz zawsze groźnym zdobywcą Kryształowej Kuli za zeszły sezon, Stefanem Kraftem (nr 47) z Austrii.

LISTA STARTOWA

Start konkursu przewidziano na 15:30. Godzinę wcześniej powinna się rozpocząć seria próbna. Miejmy nadzieję, że dzisiejszego programu nie zmieni trudna do kontrolowania przez organizatorów pogoda i dzięki temu w Titisee-Neustadt czekają nas wspaniałe emocje z polskimi akcentami.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.