Zamknij

Wszystko jasne! Orlen Cup zastąpi Lotos Cup

13:37, 25.08.2022 Anna Felska
Skomentuj

Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej "Szukamy Następców Mistrza" zmienia swojego sponsora tytularnego. Po fuzji Lotosu i Orlenu, znany cykl zawodów dla dzieci i młodzieży Lotos Cup zmienia swoją nazwę na Orlen Cup.

fot. Anna Karczewska/PZN

Orlen Cup zamiast Lotos Cup

O tym, że Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich czekają zmiany informowaliśmy już w naszym ostatnim raporcie. Wiadomo było, że właśnie pod koniec sierpnia nowy prezes Adam Małysz miał sfinalizować nowe zasady współpracy z głównym sponsorem PZN i skoków narciarskich w Polsce. Jak wiemy Lotos i Orlen połączyły swoje siły i będą występować pod jednym szyldem Orlenu. Nie inaczej będzie w kwestii sponsoringu. Dlatego też dotychczasowa współpraca Polskiego Związku Narciarskiego z Lotosem, zostanie kontynuowana pod nową nazwą. Nadal organizowany będzie cykl zawodów dla dzieci i młodzieży, jednak pod nazwą Orlen Cup, o czym poinformował już PZN na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Na razie nie znamy więcej szczegółów współpracy z Orlenem, jednak wcześniejsze doniesienia mówiły o powieleniu schematów współpracy z Lotosem. Czekamy na potwierdzenie tych informacji.

źródło: www.facebook.com/ORLENCupPZN

(Anna Felska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%