Zamknij

Halo, tu zima - rusza podcast portalu Sportsinwinter.pl

12:25, 06.12.2020 Mateusz Król Aktualizacja: 12:29, 06.12.2020
Skomentuj

Sportsinwinter.pl rusza z podcastem "Halo, tu zima". To program skierowany do fanów wszystkich, albo niektórych dyscyplin zimowych. W każdy niedzielny wieczór będziemy podsumowywali sportowe wydarzenia ostatnich dni. Każde wydanie to porcja dynamicznych wiadomości, dyskusji i rozmów z wybitnymi gośćmi. Podcast poprowadzą Adrian Gerula i Mateusz Król.

Zimy nigdy za wiele. Z takiego założenie wyszliśmy tworząc podcast "Halo, tu zima". W jego założeniu mamy sprawnie, trafnie i profesjonalnie opowiadać o najważniejszych wydarzeniach z aren sportów zimowych. Zamierzamy w każdym wydaniu wskazywać będziemy sukcesy, katastrofy, sensacje oraz kontrowersje weekendu (w niektórzy przypadkach trochę więcej niż weekendu). Nie omieszkamy podsumować na wstępie najważniejszych informacji. Dlatego przygotujemy serwis informacyjny.

- Jeśli jesteś fanem zimowych sportów - u nas w raptem pół godziny odświeżysz sobie wszystko, co mogło ci umknąć w ostatni weekend zawodów i połączysz wszystkie niewiadome. Nie zabraknie rozmów z gwiazdami i ekspertami, szczypty humoru i lekkiej kontrowersji - zapowiada Adrian Gerula, jeden z prowadzących.

W pierwszym wydaniu gościem specjalnym będzie Wojciech Fortuna. Mistrz olimpijski z Sapporo porozmawia z nami o tym, jak odbiera początek sezonu w skokach narciarskich. Zdradzi nam także, kto jego zdaniem powalczy o złoto podczas mistrzostw świata w Planicy. O tej imprezie porozmawiamy także z wyjątkowym gościem z Niemiec. Julian to wytrawny fan sportów zimowych. Chcemy, aby nasz podcast był jak najbardziej obiektywny, dlatego wyjdziemy poza ramy polskich wizji, i zapytamy i opinie także obcokrajowców.

Ruszamy w niedzielę 6 grudnia o godzinie 21:00. I tak każdego tygodnia. Bądźcie z nami i nie wahajcie się dzielić się swoimi opiniami. Dlatego udostępniamy Wam specjalny adres e-mail: halotuzima<at>sportsinwinter.pl. Możecie wysyłać tam swoje komentarze w formie audio, ale też tekstowej.

Słuchać można nas tutaj i tutaj. Podcasty udostępniać będziemy także na naszej stronie.

Źródło: Informacja własna

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%