Zamknij

Padliśmy ofiarą hakerów. Wkrótce nowy rozdział naszego portalu

18:10, 23.11.2023 RED Aktualizacja: 14:13, 30.11.2023
Skomentuj

Sportsinwinter.pl to strona poświęcona sportom zimowym. Jesteśmy z Wami już od kilku lat. Jedyni w Polsce piszemy kompleksowo o biegach narciarskich, snowboardzie, biathlonie, narciarstwie alpejskim czy skokach narciarskich - to setki, ba tysiące publikacji: newsy, zapowiedzi, wywiady, reportaże. Nie tylko zimą, ale też latem, wiosną i jesienią. Zawsze na bieżąco.

 

Jesteśmy jedynym takim portalem w Polsce. Informujemy nie tylko o wynikach, ale też o sprawach ważnych dla sportu - poruszając ciężkie, może i niewygodne tematy. Stawiamy na dzieci i młodzież, więc na naszym portalu znajdziecie również wiele publikacji na ten temat.

Zawsze na bieżąco - bo sport jest dynamiczny. Ponadto portal tworzą ludzie z pasją, z różnych zakątków Polski, ale także i spoza naszego kraju.

Zmieniamy się dla Was. Wkrótce zobaczycie nową odsłonę strony Sportsinwinter.pl. Na pewno warto iść do przodu - jak to w sporcie. My to robimy, podkreślamy - dla Was. Niestety w ostatnim czasie musieliśmy zmienić profil na Facebooku, bo ten nasz poprzedni został zaatakowany przez hakerów i wyłączony z użycia. Przepraszamy. Zapraszamy tutaj. Klikajcie, lajkujcie i udostępniajcie. Twórzmy Sportsinwinter.pl razem!

Redakcja Sportsiwinter.pl

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%