Zamknij

Znany skoczek śmieje się z protestów w USA

11:11, 07.06.2020 Mateusz Król
Skomentuj

fot. M. Rudzińska

Kontrowersyjny wpis na swoim profilu społecznościowym zamieścił Cene Prevc. Słoweński skoczek narciarski postanowił odnieść się do protestów wspierających czarnoskórych w USA.

Protesty Amerykanów po śmierci George`a Floyda relacjonują media na całym świecie. Tamtejszej ludności nie jest z pewnością do śmiechu. Nawet jeśli ktoś nie popiera zachowania protestujących, to z pewnością martwi się o własne bezpieczeństwo. Gesty poparcia dla czarnoskórych wyrażają także obywatele państw europejskich. Być może dlatego Cene Prevc postanowił zażartować z tej sytuacji.

24-letni zawodnik zwrócił się do mieszkańców Kranja. W trakcie ewentualnych protestów chciałby "dostać" coś ze sklepu. - Jeśli zdecydujecie się na protest w celu poparcia czarnoskórych, to możecie to zrobić w Supernovej, po godzinie 22:00. Potrzebuję czegoś z Obi, a tam jest bardzo drogo. Potrzebuje również jakieś perfumy z Mullera i coś z Mercatora, bo tam teraz również jest drogo. Jeśli ktoś z wam zachciałby włamać się do Intersportu, to potrzebuję buty, mam rozmiar 42. Dziękuję - zakończył skoczek.

Źródło: Instagram

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%