Zamknij

FIS Cup w Salt Lake City: Egloff z drugim zwycięstwem, Henrich najlepsza wśród skoczkiń

06:59, 21.12.2018 Mateusz Król
Skomentuj

Luca Egloff wyjedzie z Salt Lake City z dwoma zwycięstwami w zawodach FIS Cup skoczków narciarskich. Szwajcar okazał się najlepszy także drugiego dnia rywalizacji. W konkursie kobiet tym razem najlepsza była Taylor Henrich.

Drugiego dnia rywalizacji panów w Utah Olympic Park, nie doszło do żadnych zmian na podium. Luca Egloff skoczył 95,5 oraz 94,5 metra i dało mu  to zwycięstwo o 4,3 pkt. przed Japończykiem Hiroakim Watanabe. Jemu sędziowie zmierzyli 95,5 oraz 93,5 metra. Na trzecim miejscu znalazł się Casey Larson ze skokami na 94,5 oraz 93 metry. Czwarty ponownie był Matthew Soukup z Kanady (93 i 92 m). Polacy nie wystartowali.

W zawodach pań najlepsza okazała się Taylor Henrich, która powróciła do rywalizacji skoczkiń po zawodach w kombinacji norweskiej. Dość powiedzieć, że kilka godzin wcześniej zajęła trzecie miejsce w rywalizacji kombinatorek w zawodach Pucharu Kontynentalnego. W skokach zmierzono jej 87,5 oraz 90 metrów. Na podium znów znalazły się tylko jej rodaczki. Natalie Eilers, środowa triumfatorka, uzyskała dwukrotnie 89 m. Trzecia była Natasha Bodnarchuk (87 oraz 89,5 metra).

Pełne wyniki: M | K

Źródło: Informacja własna

(Mateusz Król)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%