Zamknij

Alpejski PŚ w Sankt Moritz: Kombinacja alpejska zostaje całkowicie odwołana

19:02, 08.12.2017 Patrycja Korczewska Aktualizacja: 21:57, 18.01.2018
Skomentuj

fot. redaktion.estm.ch

Dziś w Sankt Moritz rozgrywana była pierwsza kombinacja alpejska w tym sezonie. Pierwszy przejazd się odbył, lecz niestety drugi z powodu złej pogody został odwołany. Wstępnie jutrzejszy supergigant miał łączyć się z dzisiejszymi wynikami slalomu, jednak organizatorzy zdecydowali się całkowicie odwołać kombinację.

Dziś według planu o godz. 10:00 rozpoczął się pierwszy przejazd do kombinacji alpejskiej, która wyjątkowo z powodu wiatru oraz mgły rozpoczęła się od slalomu. Po pierwszym przejeździe na czele była Mikaela Shiffrin, która o 0,39 sek. wyprzedziła Wendy Holdener oraz o 1,21 sek. Michelle Gisin. Zaplanowany najpierw na godz. 13:00, a następnie przesunięty na godz. 14:00 drugi przejazd do kombinacji alpejskiej został odwołany. Wstępnie wyniki jutrzejszego supergiganta miały być łączone z dzisiejszymi wynikami slalomu, lecz przed godz. 18 organizatorzy podali informację o całkowitym odwołaniu konkurencji.

Po pierwszym przejeździe dzisiejszego slalomu do kombinacji na 27. pozycji sklasyfikowana była Polka Maryna Gąsienica-Daniel, która stała przed szansą punktowania drugi raz w karierze w zawodach Pucharu Świata.

Źródło: informacja własna

(Patrycja Korczewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%