Zamknij

Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Wisła już za nami

16:42, 18.10.2016 Anna Felska
Skomentuj

Wisła Centrum

Za nami już kolejne zawody z cyklu "Beskidzie Nadzieje", tym razem młodzi zawodnicy rywalizowali o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. W zawodach oprócz reprezentantów Polski brała udział grupa zawodników z Czech.

Konkursy odbyły się 15 października na skoczni w Wiśle Centrum. Startowali chłopcy, jak i dziewczyny w różnych kategoriach wiekowych.

Dziewczęta startowały na dwóch skoczniach HS20 oraz HS40. Na skoczni o punkcie konstrukcyjnym umieszczonym na 19 metrze, triumfowała Sara Tajner z sumą punktową 223.6 punktów. Obok niej na podium znalazła się Karolina Kiraga oraz Wiktoria Przybyła. Natomiast na skoczni HS40 najlepsza była reprezentantka klubu TJ Frenstat Klara Ulrichova. Na podium znalazła się również Nikola Pietraszko i Katarzyna Harsche.

Chłopcy byli podzieleni na cztery kategorie wiekowe. W pierwszej grupie pokazały się roczniki 2003-2004, gdzie najlepszym okazał się Wojciech Troszok. Na drugim miejscu był Michał Martynek, a na trzecim Miłosz Krzempek. W drugiej kategorii wiekowej startowały roczniki 2005-2006. W tej grupie na pierwszej pozycji znalazł się Wiktor Szozda, a obok niego na drugiej lokacie został sklasyfikowany Daniel Skarka. Trzecie miejsce należało do Antoniego Orawskiego. Przedostatnią grupą startującą były roczniki 2007-2008. W tej grupie zwyciężył Tymoteusz Cienciała, druga pozycja była dla Toma Hanaka, a trzecia dla Jakuba Jaluvki. W ostatniej kategorii wiekowej, gdzie udział brali chłopcy urodzeni w latach 2009 oraz młodsi, zwyciężył Martin Opalka.

Pełne wyniki zawodów.

Źródło: Alicja Kosman / PZN

(Anna Felska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%