Wiadomości

Zamknij

Podsumowanie Turnieju Beskidzkiego

Mateusz Król 14:41, 25.06.2016

fot.: pzn.pl fot.: pzn.pl?php>

W zeszłą niedzielę zakończył się XXVIII Turniej Beskidzki, czas na podsumowanie całych zmagań. Zawody odbywały się w dniach 16-19.06.2016 na skoczniach w Rożnowie, Kozłowicach, Frenstat oraz Nydku.

?php>

W kategorii wiekowej 2009 i młodsi na pierwszym miejscu uplasował się Matej Skoupy, a drugie i trzecie miejsce zajęli Polacy, Marcin Waszek i Jan Pilch. W kategorii 2007 i 2008 na podium klasyfikacji generalnej nie uplasował się żaden Polak, oddaliśmy podium Czechom i Słowakom. Pośród 10 i 11-letnich zawodników na dwóch pierwszych miejscach stanęli Filip Krenek oraz Daniel Skarka, nasz rodak, Wiktor Szozda, zajął ostatnie miejsce na podium. Wśród najstarszych zawodników triumfował Jiri Konvalinka, a za nim był Petr Vaverka, na trzecim miejscu zmagania zakończył Miłosz Krzempek.

?php>

Klasyfikacja Generalna

?php>

Wyniki zawodów w Kozłowicach

?php>

Wyniki zawodów w Rożnowie

?php>

źródło: pzn.pl

(Mateusz Król)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu sportsinwinter.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%