Opinie i komentarze po drugim konkursie tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni

Kolejne zawody, kolejne zwycięstwo Ryoyu Kobyshiego. Najlepszy z Polaków, Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce. Pozostali Polacy wystąpili przęcietnie i takie opinie dominują po zawodach.

Na gorąco Dawid Kubacki powiedział przed kamerami TVP. – Kobayashi? Nie ma na niego mocnego, ale pracujemy nad tym. Najlepszy polski skoczek podczas dzisiejszego konkursu dodał ponadto: – Dla mnie pozostaje, pracować w tym kierunku i cieszyć się z tego co robię.

Adam Małysz w serwisie Facebook, zaprezentował  natomiast poniższą opinię. – Brawo Dawid, dwa świetne skoki i podium w zawodach w Garmisch-Partenkirchen! Do tego awans na trzecie miejsce w klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni. Rewelacja, świetna sprawa! Ryoyu Kobayashi zmierza chyba po wygraną w Vierschanzentournee. Ciężko będzie mu zagrozić, choć Japończyk nie jest niepokonany. My mamy aktualnie trzech reprezentantów zdolnych do walki o zwycięstwa w konkursach – napisał Adam.

Jakub Wolny, który był 13. podczas dzisiejszego konkursu wypowiedział poniższą opinię także dla TVP. – Chciałbym w końcu być w tej dziesiąte, natomiast jest jak jest. Myślę, że dzisiejszy wynik, nie jest taki zły, pierwszy skok nie był taki zły. Drugi był minimalnie gorszy

Źródło: sport.tvp.pl; facebook.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.