Michal Dolezal: “Stefan Hula ma problemy techniczne”

Trener Michal Doleżal może być zadowolony z dzisiejszego występu polskich skoczków podczas LGP w Zakopanem, gdzie Kamil Stoch wygrał przed Dawidem Kubackim.

Nie każdy zawodnik spisuje się aktualnie bardzo dobrze. Z czeskim szkoleniowcem udało się porozmawiać m.in. o powodach słabszej dyspozycji Stefana Huli. – Skoczek ma aktualnie problemy techniczne, ale myślę, że jego słabsze skoki wynikają również z psychiki. Trener Doleżal był zadowolony z postawy Jakuba Wolnego. – W drugim skoku Kubie na progu nie poszła tak noga, jak w pierwszej serii. Po zawodach zamierzam jeszcze odbyć rozmowę z Kubą.

W dzisiejszym konkursie słabo spisał się Maciej Kot, który zajął 31. miejsce. – Jeżeli chodzi o Maćka, to na progu można było zobaczyć, że było wszystko ok, ale 20 metrów za progiem skoczek stracił prędkość  i wysokość w locie – zakończył Michal Dolezal.

Z Zakopanego dla Sportsinwinter.pl                                                                                                                              Franciszek Damboń.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.