LGP w Hakubie: Kto wygra drugi konkurs indywidualny? (lista startowa)

Hakuba w tym roku nie jest szczęśliwa dla Polaków. Już dziś drugi konkurs indywidualny z cyklu Letniego Grand Prix w Japonii. Po kolejne zwycięstwo powalczą reprezentanci gospodarzy. 

We wczorajszym konkursie swoje pierwszy zwycięstwo w sezonie letnim odniósł Ryoyu Kobayashi. Drugi był Rosjanin Evgeniy Klimov, który w klasyfikacji generalnej Letniego Grand Prix przesunął się już na drugie miejsce, wyprzedzając nieobecnego w Hakubie Piotra Żyłę. Do lidera Kamila Stocha traci już tylko 15 pkt. Już dziś więc reprezentant Rosji ma szansę zostać nowym liderem cyklu i po raz pierwszy założyć żółty plastron.

Reprezentanci Polski Krzysztof Biegun i Andrzej Stękała, którzy udali się do Japonii z trenerem Radkiem Zidkiem wczoraj zaprezentowali się fatalnie, zajmując dwa ostatnie miejsca w konkursie. Czy tym razem spiszą się lepiej? Na liście startowej sobotnich zawodów znalazło się 35. zawodników, z piętnastu państw.

Lista startowa 

Początek konkursu na skoczni HS131 w Hakubie już o godz. 11:30. Godzinę wcześniej rozpocznie się seria próbna. Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 1.

źródło: informacja własna 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.