LGP w Czajkowskim: Kto wygra ostatni konkurs w Rosji? (lista startowa)

Przed nami drugi konkurs indywidualny z cyklu Letniej Grand Prix rozgrywany w rosyjskim Czajkowskim. Jest to szansa dla reprezentantów Polski na zrehabilitowanie się po wczorajszym słabszym konkursie. 

Na starcie kwalifikacji zobaczymy 56 mężczyzn i 52 panie. Zawodnicy rywalizować będą na kompleksie skoczni “Snieżynka” (HS140 i HS102). Pierwsze zaprezentują się panie, które o godzinie 8:00 przystąpią do kwalifikacji. Tuż po nich na godzinę 9:00 zaplanowano pierwszą serię konkursową. Mężczyźni natomiast kwalifikacje rozpoczną o godzinie 12:00, a bezpośrednio po nich przystąpią do drugiego konkursu indywidualnego.

Oficjalnym rekordzistą na dużej skoczni jest Robert Kranjec, który rok temu poszybował tutaj na odległosć 145,5 metra. Jeśli chodzi o kobiety, na normalnej skoczni rekord należy do Sary Takanashi, która dwukrotnie wylądowała tam na odległości 106,5 metra.

Czy bardzo dobrze spisujący się w dniu dzisiejszym Słoweńcy i Rosjanie utrzymają dobrą passę? A może zaskoczy ktoś inny? Wierzymy również, że reprezentanci Polski poprawią swoje dzisiejsze lokaty.

Lista startowa kobiet

Lista startowa mężczyzn

10 września 2017 (niedziela)
8:00 -kwalifikacje (kobiety, HS-102)
9:00 – konkurs indywidualny (kobiety, HS-102)
12:00 – kwalifikacje (mężczyźni, HS-140)
13:00 – konkurs indywidualny (mężczyźni, HS-140)

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.