Killian Peier zaskakuje wysoką formą. “Wiem co mam robić, aby to utrzymać”

Po dzisiejszym konkursie drużynowym oczy większości kibiców zwrócone są na Polaków. Formą błyszczą jednak także inni zawodnicy. Wśród nich jest Killian Peier, który sezon letni rozpoczął efektownie. – Wiem co mam robić, aby to utrzymać – powiedział nam Peier.

Dwa zwycięstwa w Letnim Pucharze Kontynentalnym i udane próby w ciągu dwóch dni LGP w Wiśle. Tym właśnie może cieszyć się Killian Peier. Szwajcar jest jednym z tych zawodników, które sezon letni zaczął na bardzo wysokim poziomie. – Po sezonie przeanalizowaliśmy wszystkie błędy, które popełniałem minionej zimy, ale także w przeszłości i ustaliliśmy plan, jak je eliminować – powiedział nam Szwajcar. – Ciężko pracuję i przynosi to efekty – dodawał. Swoje próby w Wiśle ocenił bardzo wysoko. – Te skoki były bliskie tego, co chcę osiągnąć. Zawsze jest co poprawiać, staram się wyciągać pozytywne wnioski – przyznał.

Killian nie myśli na razie o tym, co będzie zimą. Praca ma pozwolić mu, aby forma nadeszła w odpowiednim momencie. – Wiem co mam robić, aby to utrzymać. Muszę skupić się przede wszystkim na treningach – zakończył lider Letniego Pucharu Kontynentalnego.

Z Wisły dla Sportsinwinter.pl
Mateusz Król

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.