Zmiany w składzie Polaków, Murańka jedzie na Puchar Kontynentalny

_dsc0412-1024x682

Przed nami ostatni konkurs 65. Turnieju Czterech Skoczni. Na skoczni w Bischofshofen nie zobaczymy jednak kompletu Polaków. Trener Stefan Horngacher zdecydował, iż Klemens Murańka będzie reprezentował Polskę na zawodach Pucharu Kontynentalnego w Titisee-Neustadt. 

Klemens Murańka nie zdołał zdobyć ani jednak punktu w trzech konkursach Turnieju Czterech Skoczni. Dlatego też trener Stefan Horngacher zdecydował, iż nie wystartuje on w Bischofshofen i razem z kadrą B uda się na Puchar Kontynentalny w Titisee-Neustadt. To oznacza, że w dzisiejszych treningach i kwalifikacjach do ostatniego konkursu turnieju zobaczymy tylko sześciu reprezentantów Polski: Jana Ziobro, Stefana Hulę, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Macieja Kota oraz Kamila Stocha, który jeszcze nie wie czy weźmie udział w dzisiejszych seriach treningowych.

Trener kadry B Robert Mateja zdecydował, że obok Klemensa Murańka do zawody Pucharu Kontynentalnego do Niemiec udadzą się: Krzysztof Biegun, Jakub Wolny, Bartłomiej Kłusek oraz Aleksander Zniszczoł.

Program zawodów COC w Titisee-Neustadt:

07.01.2017, sobota
11:00 – oficjalny trening
12:15 – seria próbna
13:30 – pierwsza seria konkursowa

08.01.2017, niedziela
12:00 – seria próbna
13:30 – pierwsza seria konkursowa

źródło: pzn.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.