Wypowiedzi saneczkarzy po zawodach Pucharu Świata w Igls

fot.ctvnews.ca

fot.ctvnews.ca

Inauguracja Pucharu Świata w saneczkarstwie za nami. Przedstawiamy wypowiedzi saneczkarzy po zawodach w Igls specjalnie dla portalu Sportsinwinter.pl.

Mateusz Sochowicz (Polska): “Zawody w Igls okazały się klapą dla polskich saneczkarzy. Pokonała nas prostota toru jakkolwiek to brzmi. Na zawody kwalifikacyjne mężczyzn warunki zmieniły się diametralnie. Niestety, nie trafiliśmy z ustawieniami. Maciej Kurowski popisał się swoim doświadczeniem i oddał szybki ślizg. Niestety, mi ta sztuka nie udała się i przy dobrym ślizgu mój końcowy czas okazał się niewystarczający do kwalifikacji. Warunki również zaskoczyły naszą dwójkę, ponieważ po odwilży przyszedł sowity mróz i pomiędzy ślizgami musieli zmieniać ustawienia, aby ukończyć zawody na przyzwoitym miejscu.”

Andi Langenhan (Niemcy): “Pierwszy mój ślizg był dobry. Miałem drugi czas ze stratą tylko 2 setnych do lidera. W drugim ślizgu na torze było zbyt dużo śniegu. Ostatni zawodnicy nie mieli szansy pojechać szybko i zakończyłem zawody na 9. miejscu. Nie tak chciałem rozpocząć sezon.”

Nina Zoeggeler (Włochy): “Jestem bardzo szczęśliwa z mojego wyniku. Nie mogłam rozpocząć sezonu lepiej.”

źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.