Wygraj książkę Thomasa Morgensterna „Moja walka o każdy metr” [2/3]

moja walka o kazdy metr 1500px caloscNadszedł ten dzień, kiedy długo oczekiwana książka Thomasa Morgensterna ujrzała światło dzienne. Dziś polska premiera “Mojej walki o każdy metr”. Z tej okazji, dzięki uprzejmości wydawnictwa SQN, przygotowaliśmy dla Was konkurs. Zgadnijcie, co jest do wygrania? 

Jeśli chcecie wiedzieć, co Morgi czuł, kiedy uderzał o twardy zeskok w Kuusamo i Kulm? Co działo się w jego głowie, gdy po tych upadkach znów siadał na belce? Dlaczego nienawidzi skoczni w Planicy i nie potrafił znaleźć wspólnego języka z Gregorem Schlirenzauerem? Już dziś sięgnijcie po jego książkę, która właśnie ujrzała światło dzienne w Polsce. O tym jak, gdzie i za ile kupić można książkę Thomasa Morgensterna, informowaliśmy TUTAJ. Dla naszych wiernych czytelników przygotowaliśmy jednak konkurs, w którym “Moja walka o każdy metr” będzie do wygrania.

Nasz konkurs będzie składał się z trzech etapów. W każdym z nich należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie. Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie trzy pytania, wylosujemy dwóch zwycięzców, do których trafi po jednym egzemplarzu książki. Odpowiedzi na pytania możecie wpisywać w komentarzach pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebook’u, wysłać wiadomością prywatną na nasz profil lub za pośrednictwem wiadomości elektronicznej na adres redakcja@sportsinwinter.pl [zastrzegamy, że wiadomości ze skrzynek Wp.pl mogą nie docierać]. Gotowi?

Pytanie 1: Ile razy Thomas Morgenstern stawał na podium Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem [indywidualnie]? 

Pytanie 2: Jaki rekord życiowy miał Thomasa Morgenstern oraz gdzie i kiedy go uzyskał?

Pytanie 3: Opublikujemy w niedzielę 17. stycznia

Kolejne pytanie w niedzielę. Bądźcie zatem czujni. Podkreślamy jednak, że warunkiem udziału w konkursie jest polubienie naszego profilu na Facebook’u oraz udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy na Facebook’u.

Serdecznie zapraszamy.

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.