Wygraj książkę Hannawalda na 3. urodziny Sportsinwinter.pl

koszulki3LATATrzy lata temu powstaliśmy i działamy do dziś! Czas z najlepszymi kibicami, a i naszymi czytelnikami, leci bardzo szybko, ale i przyjemnie. Nasze święto chcemy przeżywać razem z Wami, więc przygotowaliśmy konkurs z biografią Svena Hannawalda do wygrania.

7. grudnia 2012 roku opublikowano pierwszy wpis na Sportsinwinter.pl. Rozpoczynał się on od słów: “Nie chcę w żaden sposób omawiać znaczenia tego tytułu, być może nie ma on do końca związku z tym, co za chwilę zostanie tu napisane. Z reguły jest tak, że w emocjach człowiek potrafi zrobić różne rzeczy, których potem może żałować.” . W emocjach właśnie blog powstał i do dziś pełno decyzji zapada impulsywnie. Wydaje się jednak, że te decyzje są słuszne, skoro działamy do dziś. Relacjonowaliśmy dla Was już setki konkursów a kilkadziesiąt z aren sportowych. Każdy z nas rozwija się razem z ewolucją naszej strony. Zawsze podchodzimy do tego co robimy z pasją, więc nasze słowa bardzo często trafiają do Waszych serc. Dziękujemy Wam za te trzy lata!

Z okazji urodzin Sportsinwinter.pl, przygotowaliśmy dla Was konkurs z biografią Sven Hannawald. Triumf. Upadek. Powrót do życia. autorstwa Ulricha Pramanna i samego Svena Hannawala. Jeśli zatem pragniesz zdobyć tę pozycję, odpowiedz na poniższe pytania:

  1. Jaki tytuł nosił trzeci wpis na blogu Sportsinwinter ?
  2. Którzy ze skoczków pozdrowili czytelników Sportsinwinter.pl w filmiku (przynajmniej dwa nazwiska) ?
  3. Kto był gościem specjalnym pierwszego wydania Audycji Stylem Klasycznym?

Odpowiedzi ślijcie na adres:  redakcja@sportsinwinter.pl (nie dochodzą wiadomości ze skrzynek Wp.pl) lub w wiadomościach prywatnych na nasz profil na Facebooku Sportsinwinter.pl . Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie naszego profilu na FB i udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy. Czas na wysłanie odpowiedzi mija 14. grudnia 2015.

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.