Wank wraca do Pucharu Świata

andreas-wank

Andreas Wank wraca do drużyny na Puchar Świata. Dwudziestoośmiolatek znalazł się w składzie na Lillehammer, jak donosi skispringen.com. W najbliższy weekend Markus Eisenbichler chce zaatakować podczas dwóch konkursów w Norwegii.

Przez nadwyrężenie kostki, musi pauzować David Siegel. Przez kilka dni będzie odpoczywał i miał spotkania z fizjoterapeutą. W Lillehammer zastąpi go Andreas Wank, który nie pokazywał się na arenie międzynarodowej od Letniego Grand Prix. Do Norwegii oprócz Wanka polecą Freund, Eisenbichler, Wellinger, Freitag, Geiger oraz Leyhe.

Markus Eisenbichler ma nadzieję na dobre wyniki podczas najbliższego weekendu. Szósty w Klingenthal, Eisenbichler zanotował najlepszy wynik w karierze. – Po przyjemnym weekendzie w Klingenthal trenowaliśmy na Vogtland Arenie. Nie mogę doczekać się Lillehammer, jestem optymistycznie nastawiony. Lubię tam skakać, byłem już w najlepszej dziesiątce podczas Pucharu Świata w Lillehammer, a wyniki podczas Letniego Pucharu Kontynentalnego, były tam również dobre – mówi Eisenbichler.

źródło: skispringen.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.