Val di Fiemme i Stams z obozem treningowym

fot. fis-ski.com

fot. fis-ski.com
fot. fis-ski.com

W tym tygodniu odbędzie się letni obóz rozwojowy w kompleksie Val di Fiemme we Włoszech i Stams w Austrii. Od 2 do 10 września sportowcy (skoczkowie narciarscy i kombinatorzy norwescy) z 12 różnych krajów spotkają się razem na jednym wspólnym obozie.

Na zgrupowaniu wezmą udział zawodnicy z Bośni i Hercegowiny, Estonii, Gruzji, Grecji, Węgier, Łotwy, Litwy, Macedonii, Rumunii, Serbii, Słowacji i Ukrainy. Pełny program obozu jest pełen atrakcji dla uczestników. Obejmuje ono treningi skoków, ćwiczenia techniczne dla skoczków i ćwiczenia biegowe dla kombinatorów norweskich. Ponadto uczestnicy będą mogli korzystać z kolarstwa górskiego, pływania, turystyki i innych atrakcji wokół obiektów w Val di Fiemme i Strams.

Zawodnicy biorący udział w tym programie treningowym mają doskonałą okazję do udziału w profesjonalnych szkoleniach. Następny w kolejce jest obóz na koniec sezonu letniego w dniach 26 września do 1 października w Rasnovie w Rumunii, również dla skoczków narciarskich i kombinatorów norweskich.

Źródło: fis-ski.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.