Tragiczny finał poszukiwań trenera skoczków. Znaleziono ciało

fot. sweetwaternow.com

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że zaginął były trener amerykańskich skoczków narciarskich. Teraz docierają do nas tragiczne wieści. Śledczym udało się znaleźć ciało Corby’ego Fishera. Miał 44 lata.

Poszukiwania Fishera rozpoczęto czwartego kwietnia. Po kilku dniach zostało jednak zawieszone. To z powodu panującej pandemii koronawirusa. Jak informuje sweetwaternow.com, udało się wznowić akcję w minioną sobotę. W weekend nie udało się trafić na żaden nowy trop. W niedzielę przeszkadzała pogoda.

– Poszukiwania wznowiono w poniedziałek, ponownie przy pomocy ekip poszukiwawczych z powiatów Uintah i Moffatt. Służby znalazły ciało mężczyzny krótko przed 11:30 około 2,5 mili od ostatniej znanej lokalizacji Fishera – powiedział szeryf hrabstwa Daggett, Erik Bailey.

W portfelu znalezionym w kieszeni denata znaleziono prawo jazdy potwierdzające tożsamość byłego amerykańskiego szkoleniowca.  – Na podstawie położenia i rzeczy znalezionych na miejscu uważamy, że to pan Corby Fisher – informuje Bailey.

Na razie służby nie potwierdzają, aby w pobliżu znalezionego ciała istniały jakieś poszlaki wskazujące na udział osób trzecich. – W imieniu mojego biura i poszukiwaczy zaangażowanych w znalezienie pana Fishera składam szczere kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom – powiedział szeryf.

Źródło: sweetwaternow.com

Mateusz Król
Obserwuj