TCS w Oberstdorfie. Kwalifikacje unieważnione. Polacy wystartują w zawodach pod jednym warunkiem

Fot. M. Król

Fot. M. Król

Jeśli testy wyjdą negatywnie, to jutro Polacy powrócą do rywalizacji. Jak podaje portal Sport.pl, kwalifikacje zostaną unieważnione. We wtorek odbędzie się trening, do którego przystąpią tylko reprezentanci Polski, seria próbna oraz konkurs z udziałem wszystkich zawodników.Fot. M. Król

Fot. M. Król

Wieczorem odbyło się spotkanie kapitanów kadr. Jak podaje portal Sport.pl, ustalono już, co czeka nas podczas jutrzejszego dnia rywalizacji. Jeżeli testy na koronawirusa polskich skoczków wyjdą negatywnie, to podopieczni Michała Doleżala rozpoczną turniej już od zawodów w Oberstdorfie.

Jutro bowiem o 14:30 odbędzie się specjalny trening. Specjalny, bo weźmie udział w nim tylko i wyłącznie siedmioosobowa kadra reprezentacji Polski. O 15:00 zostanie rozegrana seria próbna, a na godzinę 16:30 zaplanowane jest rozpoczęcie pierwszego konkursu 69. Turnieju Czterech Skoczni. Według scenariuszu zakładającego negatywne wyniki testów biało-czerwonych, w pierwszej serii wystartuje 62 skoczków. Dzisiejsze kwalifikacje zostaną unieważnione.

Źródło: Sport.pl

Obserwuj