Sezon 2015/2016 w skokach z komentarzem Adama Małysza

DSCN1935-Copy1

Stacja Eurosport przygotowała dla fanów skoków narciarskich niespodziankę. Adam Małysz wspólnie z Igorem Błachutem ponownie będzie komentował zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w najbliższym sezonie zimowym. 

Eurosport jako nabywca pełnych praw do transmisji zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, postanowił ponownie obsadzić Adama Małysza w roli komentatora. Naszego mistrza wspólnie z Igorem Błachutem będzie można usłyszeć już od najbliższego piątku (kwalifikacje do konkursu indywidualnego w Klingenthal).

Adam Małysz w komentarzu dla portalu eurosport.onet.pl mówi, że cieszy się z dołączenie do zespołu profesjonalistów i chętnie podzieli się wiedzą jaką posiada z innymi – Od wielu lat jestem związany ze skokami i chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi. Tym bardziej że oglądając relacje telewizyjne, często nie zgadzałem się z tym, co mówili komentatorzy. Wiem, co czują skoczkowie w różnych sytuacjach, bo sam to przeżywałem, dlatego pewne rzeczy widzę i oceniam w zupełnie inny sposób niż osoby, które nigdy nie skakały. Jednocześnie cieszę się, że mogę dołączyć do ekipy profesjonalistów, którzy pracują w Eurosporcie.

Z decyzji Adama Małysza o komentowaniu skoków cieszy się również Adam Widomski – Dyrektor Kanałów Eurosportu w Europie Centralnej – Adam Małysz to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych polskich sportowców. Współpraca z nim to dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność. Najbardziej powinni jednak cieszyć się kibice, którzy dzięki ogromnemu doświadczeniu mistrza, będą mogli poznawać tajniki tej dyscypliny sportu i czerpać wiedzę z najlepszego źródła – komentuje.

Plan transmisji Eurosportu 1 z komentarzem Adama Małysza z Klingenthal:

  • Piątek, godz. 17:45 – kwalifikacje do konkursu indywidualnego
  • Sobota, godz. 16:00 – konkurs drużynowy
  • Niedziela, godz. 13:45 – konkurs indywidualny

Przypomnijmy, że w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego zobaczymy siedmiu reprezentantów Polski: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Klemensa Murańke, Dawida Kubackiego, Macieja Kota, Jana Ziobro i Bartłomieja Kłuska.

Źródło: eurosport.onet.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.