fot.sport.tvp.pl

fot.sport.tvp.pl
fot.sport.tvp.pl

FIS dowiedział się, że tylko Samuel Costa będzie reprezentować włoską kombinację podczas zawodów Pucharu Świata w Ruce. Na inauguracji nie pojawią się inni zawodnicy, którzy będą trenować w Lillehammer.

Kilka dni temu pisaliśmy o przygotowaniach włoskich kombinatorów do sezonu. Dla większości reprezentantów Italii nie był to koniec szlifowania formy. Alessandro Pittin, Armin Bauer, Lukas Runggaldier, Mattia Runggaldier i Manuel Maierhofer 21 listopada rozpoczną zgrupowanie w Lillehammer.

Podczas inauguracji Pucharu Świata w Ruce wystartuje tylko jeden reprezentant Italii. Będzie to Samuel Costa, który był w ubiegłym sezonie najlepszy z włoskich zawodników. Celem obozu treningowego reszty kadry będzie praca nad lepszymi skokami. Samuel Costa to najlepiej skaczący włoski kombinator i tylko on powalczy o pucharowe punkty.

Trener Włochów Paolo Bernardi potwierdził, że jego podopieczni w Lillehammer będą trenowali głównie skoki. Według szkoleniowca kondycja fizyczna zawodników jest dobra, jednak skoki są dla nich dużym problemem.

źródło: fis-ski.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.